Kontakt  

dan kontakt

kontakt

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska

87-100 Toruń

ul. Ignacego Danielewskiego 6

mapa g Mapa dojazdu

tel. 56 655 41 60, 62

tel./fax  56 655 41 60

kom. 601 651 040

e-mail: torun@hipokrates.org

NIP 9561208530

Bank PEKAO S.A.

63124040091111000044843364

Godziny otwarcia:

Poniedziałek   8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 13.00

Inspektor Ochrony Danych (IOD)

   

Kalendarz wydarzeń  

   

Najbliższe wydarzenia  

5 Wrz

14.30 - 16.00

10 Wrz

13.30 - 15.00

24 Wrz

15.00 - 18.00

8 Paź

15.00 - 18.00

8 Paź

13.30 - 15.00

12 Lis

15.00 - 18.00

12 Lis

13.30 - 15.00

10 Gru

15.00 - 18.00

10 Gru

13.30 - 15.00

   

Leki refundowane  

Lista leków refundowanych na dzień 01.05.2019 r.

pdf

Wcześniejsze listy   recepta

   

Meritum  

2 19 cover

Starsze numery   mer ico

   

Ogłoszenia o zatrudnieniu


Lekarze Specjaliści

Przychodnia specjalistyczna EUROMEDICA w Grudziądzu posiadająca poradnie w ramach umowy z NFZ oraz komercyjne, poszukuje lekarzy specjalistów lub lekarzy w trakcie robienia specjalizacji z następujących dziedzin:

neurolog dziecięcy

alergolog

kardiolog

inne specjalizacje

Wynagrodzenie od 100 do 400 zł/h w zależności od specjalizacji oraz ilości pacjentów.

Dynamiczny rozwój placówki pozwala zaprosić do współpracy lekarzy wszystkich specjalizacji lub lekarzy w trakcie robienia specjalizacji. Zapewniamy możliwość pracy w ramach umowy z NFZ oraz w poradniach komercyjnych. Nasze zaplecze jest bogato wyposażone w sprzęt wysokiej klasy. Ponadto posiadamy trzy przychodnie POZ.

Zapraszamy do kontaktu: 605 565 444Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Lekarz ginekolog

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 109 zatrudni lekarza specjalistę w zakresie ginekologii i położnictwa.

Oferujemy:

 • kompleksowe szkolenie w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności,
 • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,
 • w perspektywie możliwość odbycia specjalizacji w zakresie endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości,
 • możliwość udziału w pracy naukowej,
 • pracę w zaangażowanym i wspierającym się zespole,
 • zatrudnienie w ramach umowy kontraktowej,
 • możliwość pracy w pełnym wymiarze z zachowaniem work life balance  lub w wymiarze częściowym na poziomie 3 dni w tygodniu + 1 sobota w m-cu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny pod nr 609 808 468 z Kierownikiem Działu HR.

W cv prosimy zamieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach na potrzeby rekrutacji, do której dokumenty zostały wysłane oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych."


Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Książkach przyjmie do pracy w gabinecie szkolnym lekarza stomatologa. Praca 2-3 razy w tygodniu, zatrudnienie "na kontrakcie".

Kontakt tel./fax 56 688 81 99 i 56 688 80 25.


Nowy Szpital Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu podejmie współpracę z lekarzem pulmonologiem.

Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie pulmonologii w Poradni Chorób płuc.
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania
Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie pulmonologii.
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy
Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się środowisku pracy.
Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Przyjazne środowisko pracy.
Możliwość pełnienia wyłącznie dyżurów medycznych.

Kontakt
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt pod nr: 517 369 690.


hipermedInstytut Medyczny Hipermed z siedzibą w Toruniu przy ul. Szosa Chełmińska 166 poszukuje do współpracy lekarzy. Placówka oferuje usługi hipertermii całego ciała, konsultacje lekarskie oraz dożylne wlewy witaminowe. Oferujemy zatrudnienie w formie umowy cywilno-prawnej, oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 605 998 899, www.hipermed.pl.


Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu, ul. Uniwersytecka 17 zatrudni lekarza endokrynologa, lekarza dermatologa i lekarza ortodontę.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 56 611 99 88.


Gabinety stomatologiczne Przyjazny Stomatolog zlokalizowane w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo podejmą współpracę z lekarzem dentystą.

Oferujemy pracę w nowocześnie urządzonych gabinetach, z wykorzystaniem m.in. sedacji podtlenkiem azotu i znieczulenia komputerowego. W skład naszego zespołu wchodzą lekarze dentyści, ortodonta, chirurg oraz higienistki stomatologiczne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, tel. +48 722 069 640, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.przyjaznystomatolog.pl.


Grupa EMC poszukuje lekarzy do swojego Szpitala św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich.

Szczegóły pdf


Oferujemy Państwu możliwość podjęcia dyżurów lekarskich w strukturach innowacyjnego Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu.

Proponujemy Państwu dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej w dni powszednie od 18.00 do 8.00; w weekendy całodobowo. Poszukujemy lekarzy specjalistów oraz osoby w trakcie specjalizacji. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz wielospecjalistyczną pomoc lekarzy dyżurujących w oddziałach szpitalnych.

Praca przy pełnym wsparciu pracowników szpitala zapewni komfort i bezpieczeństwo każdemu, kto dopiero nabywa doświadczenia medycznego w samodzielnym pełnieniu dyżurów.


Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Toruniu, przy ul. Paderewskiego 2 poszukuje lekarza internisty. Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 100 358, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu zatrudni: koordynatora oddziału neurologicznego i udarowego oraz lekarzy specjalistów w dziedzinie neurologii lub zdecydowanych specjalizować się w neurologii.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 52 354 53 20 adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Nazwa podmiotu: SPZOZ w Słupcy ul. Traugutta 7.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Nr telefonu: 790 201 970.
Stanowisko: Ordynator Oddziału Dziecięcego i Noworodkowego.
Specjalizacja/zawód: Lekarz specjalista w dziedzinie pediatrii.
Wymagane kwalifikacje: Dyrektor SPZOZ w Słupcy zatrudni lekarza pediatrę na stanowisko Ordynatora Oddziału Dziecięcego i Noworodkowego. Forma zatrudnienia oraz wysokość wynagrodzenia do indywidualnego ustalenia z kandydatami.
Okres zatrudnienia: nieokreślony.
Miejsce wykonywania umowy: SPZOZ w Słupcy.


Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne zaprasza do współpracy lekarzy zainteresowanych udzielaniem konsultacji specjalistycznych w ramach NFZ oraz prywatnej praktyki lekarskiej.

Prosimy o kontakt drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem tel. 606 957 608.


Nawiążę współpracę z lekarzem dentystą. Komfortowe warunki pracy, pula pacjentów. Miła atmosfera, doświadczony personel. Czas i godziny pracy do uzgodnienia. Toruń, ul. Rydygiera. Tel. 605 514 733.


Praca: Lekarz Stomatolog i Ortodonta

Ze względu na dynamiczny rozwój naszych placówek w Toruniu i Bydgoszczy CENTRUM STOMATOLOGII DENTUS podejmie współpracę z Lekarzem Stomatologiem i Ortodontą.

Ilość dni pracy do ustalenia indywidualnie.

Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • dużą ilość pacjentów
 • dobrze wyposażony gabinet
 • samodzielne stanowisko pracy
 • miłą atmosferę
 • wsparcie administracyjne
 • prowadzenie grafiku pacjentów przez recepcję.

Prosimy o kontakt telefoniczny 502 029 249 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Strona internetowa: www.dentus.com.pl.


Ogólnopolska sieć szkół policealnych PASCAL poszukuje: LEKARZY I LEKARZY DENTYSTÓW na stanowisko nauczyciela zawodu:

 • asystentka stomatologiczna
 • higienistka stomatologiczna
 • technik masażysta
 • technik sterylizacji medycznej
 • opiekun medyczny

Zapewniamy:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno – prawną,
 • dodatkową pracę w niepełnym wymiarze godzin (głównie w weekendy)

Aplikacje prosimy o wysyłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt pod nr 58 38 00 125.


Powstający w Grudziądzu nowy podmiot leczniczy podejmie współpracę z lekarzami wszystkich specjalizacji. Dopuszczamy wszelkie formy współpracy z najmem gabinetów włącznie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 668 757 681.


Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań w swojej dotychczasowej karierze i nie boisz się zmian, zapraszamy do autorskiego zespołu Klinika Wieczorek Stomatologia.

W naszej Klinice pracujemy wyłącznie z pacjentami prywatnymi według najnowocześniejszych światowych standardów. Każdy z lekarzy pracujących w naszym zespole pracuje z własną asystą, a nad pełnym grafikiem czuwa wyszkolona i profesjonalna recepcja oraz manager Kliniki
Nasza Klinika posiada własną pracownię CBCT firmy Sirona oraz cyfrowe aparaty punktowe w każdym z gabinetów a dla najwyższego standardu leczenia pracujemy na mikroskopach Leica oraz na sprzęcie Morita i Dentsply.

W chwili obecnej poszukujemy lekarzy oraz lekarzy bezpośrednio po stażu pragnących rozwijać swoją karierę w następujących dziedzinach:

 • Endodoncja
 • Stomatologia dziecięca
 • Implantologia

Oferujemy możliwość pracy według wybranych dni tygodnia bądź na cały etat wraz z możliwością otrzymania mieszkania służbowego.

Grudziądz jest uroczym miastem bardzo korzystnie położonym bezpośrednio przy autostradzie A1 30 min do Torunia i Bydgoszczy.

Prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie udzielimy Ci na nie odpowiedzi pod numerem 530 192 969.


Ortodoncja - leczenie dorosłych

Centrum Stomatologii Estetycznej Karina Drosd nawiąże współpracę z lekarzem ortodontą. Centrum oferuje pracę w zespole interdyscyplinarnym. Klinika dysponuje wysokiej jakości sprzętem m.in. CBCT, CAD CAM. Poszukujemy osoby chcącej rozwijać się w leczeniu zespołowym dorosłych pacjentów, wymagających kompleksowego leczenia. W zespole pracują lekarze z doświadczeniem w zakresie protetyki, implantologii, chirurgii, periodontologii i endodoncji.

Zapraszamy wszystkich ambitnych lekarzy chcących zajmować się ortodoncją.

Kontakt: Agnieszka Zawiślak tel. 693 630 939 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Podmiot leczniczy w Toruniu poszukuje do współpracy lekarza dermatologa lub lekarza w trakcie specjalizacji dermatologicznej. Zapraszamy!
Osoba do kontaktu: Anna Kosek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Powstający w Grudziądzu nowy podmiot leczniczy podejmie współpracę z lekarzami wszystkich specjalizacji. Dopuszczamy wszelkie formy współpracy z najmem gabinetów włącznie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 668 757 681.


Gminny Ośrodek Zdrowia w Łubiance poszukuje lekarza dentysty do realizacji Umowy z NFZ. Warunki współpracy do uzgodnienia. Bliższe informacje tel. 515 078 340.


Zapraszamy do współpracy Lekarza Stomatologa. W naszej Klinice pracuje ośmiu wykwalifikowanych Dentystów. Przychodnia zaopatrzona jest w nowoczesny sprzęt, pracownię RTG. Zapewniamy elastyczny grafik oraz wysokie zarobki. Klinika znajduje się w Brodnicy, woj. kujawsko-pomorskie. Świetny dojazd z Torunia (trasa Toruń-Olsztyn). Kontakt pod numerem tel. 602 324 598. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://stomatolog-brodnica.com.pl.


Grudziądz (30 km od Torunia) prywatny gabinet stomatologiczny poszukuje lekarzy stomatologów z zamiłowaniem do endodoncji. Na 1 raz w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu 608 494 086.


Przychodnie Lekarskie "Tormed" Sp. z o.o. w Toruniu, ul. Świętopełka 26 zatrudni lekarza rodzinnego lub internistę. Tel. 601 644 739.

   

PRO MEMORIA

  

linke tadeusz

Tadeusz Linke

(1938-2019)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 3 lipca 2019 r. zmarł, w wieku 80 lat, Pan Doktor Tadeusz Linke. Absolwent rocznika 1963 Akademii Medycznej w Białymstoku. Emerytowany specjalista anestezjologii i reanimacji z Torunia. Wieloletni pracownik Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.

   

 

Tutaj jest miejsce

 

na Twoją reklamę!

 

 

Szczegóły

 

   

Biblioteka  

Główna Biblioteka Lekarska Oddział w Toruniu

Poniedziałek   10.00-19.00
Wtorek  10.00-16.00
Środa  10.00-16.00
Czwartek  10.00-19.00
Piątek  10.00-15.00

Tel. 56 622 71 93

E-mail: odztor@gbl.waw.pl

   

uppl

   
Submit to Facebook
   
© Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska
1056139
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystko
735
1087
5072
8569
20724
33404
1056139

Online (15 minutes ago):21

IP:34.229.113.106