Kontakt  

dan kontakt

kontakt

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska

87-100 Toruń

ul. Ignacego Danielewskiego 6

mapa g Mapa dojazdu

tel. 56 655 41 60, 62

tel./fax  56 655 41 60

kom. 601 651 040

e-mail: torun@hipokrates.org

NIP 956-12-08-530

Bank PEKAO S.A.

63124040091111000044843364

Godziny otwarcia:

Poniedziałek   8.00 - 17.00
Wtorek 8.00 - 18.00
Środa 8.00 - 16.00 
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 13.00

Inspektor Ochrony Danych (IOD)

   

Kalendarz wydarzeń  

   

Najbliższe wydarzenia  

14 Maj

15.00 - 18.00

14 Maj

13.30 - 15.00

11 Cze

15.00 - 18.00

11 Cze

13.30 - 15.00

   

Leki refundowane  

Lista leków refundowanych na dzień 01.11.2018 r.

pdf

Wcześniejsze listy   recepta

   

Meritum  

1 19 cover

Starsze numery   mer ico

   

Ogłoszenia o zatrudnieniu


Powstający w Grudziądzu nowy podmiot leczniczy podejmie współpracę z lekarzami wszystkich specjalizacji. Dopuszczamy wszelkie formy współpracy z najmem gabinetów włącznie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 668 757 681.


Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań w swojej dotychczasowej karierze i nie boisz się zmian, zapraszamy do autorskiego zespołu Klinika Wieczorek Stomatologia.

W naszej Klinice pracujemy wyłącznie z pacjentami prywatnymi według najnowocześniejszych światowych standardów. Każdy z lekarzy pracujących w naszym zespole pracuje z własną asystą, a nad pełnym grafikiem czuwa wyszkolona i profesjonalna recepcja oraz manager Kliniki
Nasza Klinika posiada własną pracownię CBCT firmy Sirona oraz cyfrowe aparaty punktowe w każdym z gabinetów a dla najwyższego standardu leczenia pracujemy na mikroskopach Leica oraz na sprzęcie Morita i Dentsply.

W chwili obecnej poszukujemy lekarzy oraz lekarzy bezpośrednio po stażu pragnących rozwijać swoją karierę w następujących dziedzinach:

 • Endodoncja
 • Stomatologia dziecięca
 • Implantologia

Oferujemy możliwość pracy według wybranych dni tygodnia bądź na cały etat wraz z możliwością otrzymania mieszkania służbowego.

Grudziądz jest uroczym miastem bardzo korzystnie położonym bezpośrednio przy autostradzie A1 30 min do Torunia i Bydgoszczy.

Prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie udzielimy Ci na nie odpowiedzi pod numerem 530 192 969.


Ortodoncja - leczenie dorosłych

Centrum Stomatologii Estetycznej Karina Drosd nawiąże współpracę z lekarzem ortodontą. Centrum oferuje pracę w zespole interdyscyplinarnym. Klinika dysponuje wysokiej jakości sprzętem m.in. CBCT, CAD CAM. Poszukujemy osoby chcącej rozwijać się w leczeniu zespołowym dorosłych pacjentów, wymagających kompleksowego leczenia. W zespole pracują lekarze z doświadczeniem w zakresie protetyki, implantologii, chirurgii, periodontologii i endodoncji.

Zapraszamy wszystkich ambitnych lekarzy chcących zajmować się ortodoncją.

Kontakt: Agnieszka Zawiślak tel. 693 630 939 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Podmiot leczniczy w Toruniu poszukuje do współpracy lekarza dermatologa lub lekarza w trakcie specjalizacji dermatologicznej. Zapraszamy!
Osoba do kontaktu: Anna Kosek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Powstający w Grudziądzu nowy podmiot leczniczy podejmie współpracę z lekarzami wszystkich specjalizacji. Dopuszczamy wszelkie formy współpracy z najmem gabinetów włącznie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 668 757 681.


Gminny Ośrodek Zdrowia w Łubiance poszukuje lekarza dentysty do realizacji Umowy z NFZ. Warunki współpracy do uzgodnienia. Bliższe informacje tel. 515 078 340.


Zapraszamy do współpracy Lekarza Stomatologa. W naszej Klinice pracuje ośmiu wykwalifikowanych Dentystów. Przychodnia zaopatrzona jest w nowoczesny sprzęt, pracownię RTG. Zapewniamy elastyczny grafik oraz wysokie zarobki. Klinika znajduje się w Brodnicy, woj. kujawsko-pomorskie. Świetny dojazd z Torunia (trasa Toruń-Olsztyn). Kontakt pod numerem tel. 602 324 598. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://stomatolog-brodnica.com.pl.


Grudziądz (30 km od Torunia) prywatny gabinet stomatologiczny poszukuje lekarzy stomatologów z zamiłowaniem do endodoncji. Na 1 raz w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu 608 494 086.


Przychodnie Lekarskie "Tormed" Sp. z o.o. w Toruniu, ul. Świętopełka 26 zatrudni lekarza rodzinnego lub internistę. Tel. 601 644 739.


Ortoimpladent Stomatologia w Toruniu nawiąże współpracę z lekarzem dentystą. Posiadamy nowocześnie wyposażone gabinety łącznie z pracownią RTG i CBCT.

Zapraszamy! Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 518 997 115.


Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. zatrudni lekarza specjalistę lub w trakcie specjalizacji w zakresie rehabilitacji medycznej lub balneologii i medycyny fizykalnej.

Forma zatrudnienia do uzgodnienia. Zapewniamy mieszkanie służbowe. Tel. 664 488 062.


Dobrze wyposażony gabinet w Toruniu poszukuje lekarza stomatologa - praca na NFZ i prywatnie - od zaraz; więcej informacji pod numerem tel.: 695 523 380; osoba do kontaktu: Joanna Grabowska.


NZOZ "ALFAMED" zatrudni od zaraz lekarza dentystę na kontrakt z NFZ i gabinety prywatne.

Kontakt: Paulina Barbasiewicz tel. 56 658 65 56, 604 670 174.


Praca: Lekarz Stomatolog

Klinika Stomatologiczna ALDENT w Chełmży (koło Torunia) nawiąże współpracę z lekarzem stomatologiem.

Oferujemy w pełni wyposażony gabinet, szeroką bazę pacjentów oraz wsparcie naszej pracowni techniki dentystycznej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 512 491 160 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do współpracy!


Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. z o.o. w Ząbkach k/Warszawy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje LEKARZY PSYCHIATRÓW do pracy w Oddziale Psychiatrycznym oraz do pełnienia dyżurów lekarskich.

Warunki zatrudnienia do negocjacji - umowa o pracę lub umowa kontraktowa.

Wynagrodzenie 7200 zł miesięcznie za etat plus wysługa lat.

Oferujemy także 14 dni płatnego urlopu szkoleniowego.

Możliwości rozwoju zawodowego dzięki utworzeniu w Szpitalu Oddziału Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz współpracy z innymi uczelniami.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


MK STOMATOLOGIA – specjalistyczne gabinety stomatologiczne — podejmie współpracę z lekarzem stomatologiem w zakresie stomatologii zachowawczej ze szczególnym uwzględnieniem endodoncji.

Naszym pacjentom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, w oparciu o profesjonalny personel medyczny z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i najnowszych technologii.

Wymagamy zaangażowania, dbałości i troski o pacjenta oraz umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w przyjaznej atmosferze, wykwalifikowaną asystę i komfortowe gabinety.

W ramach nowoczesnego wyposażenia zapewnia m. in.: mikroskop, rvg, mikrosilnik endodontyczny, system ciekłej gutaperki oraz system SAF.

Więcej informacji o nas na stronie www.mkstomatologia.pl.

Zapraszam do kontaktu dr n. med. Katarzyna Martewicz tel. 691 383 202 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Praca lekarz stomatolog/dentysta - Rogowski Dental Clinic

Nowoczesna, prężnie rozwijająca się Klinika stomatologiczna Rogowski Dental Clinic, z dużą ilością pacjentów poszukuje do współpracy lekarza dentysty. 
Mile widziane zainteresowanie w kierunku endodoncji mikroskopowej, protetyki i chirurgii stomatologicznej.
Oferujemy:

 • Pełny terminarz pacjentów, 
 • Atrakcyjne zarobki,
 • Pracę w nowoczesnej klinice,
 • Pracę na wysokiej jakości sprzęcie, m.in. nowoczesne unity SIRONA (końcówki ze światłem), mikroskopy KAPS, mikromotory endodontyczne MORITA, lupy stomatologiczne, kamery wewnątrzustne,
 • Zespół lekarzy chętnych do dzielenia się swoim doświadczeniem, 
 • Posiadamy własną pracownię diagnostyczną: cyfrowy pantomogram i tomograf. 
 • Możliwość wykonania punktowego zdjęcia RTG w każdym z gabinetów.
 • Praca „na cztery ręce” wraz z wykwalifikowaną asystentką.

Oczekujemy min. 2 letniego doświadczenia zawodowego i profesjonalnego podejścia do pacjenta.
Jeżeli jesteś zainteresowany własnym rozwojem zawodowym zgłoś się do Nas!
Zachęcamy do zapoznania się z naszą Kliniką oraz zespołem: www.rogowski.pl


„Szpital Powiatowy we Wrześni” sp. z o.o. poszukuje lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych zainteresowanych pracą na Oddziale Chorób Wewnętrznych z intensywnym nadzorem kardiologicznym. Oferujemy dobre warunki pracy w miłym i zgranym zespole.
Forma zatrudnienia:

 • umowę o pracę w tym pełnienie dyżurów medycznych na oddziale
 • umowa cywilno-prawna w ramach prowadzonej działalności gospodarczej

Oferty proszę składać na adres: „Szpital Powiatowy we Wrześni” sp. z o. o. ul. Słowackiego 2, 62-300 Września lub w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon kontaktowy 614 370 590.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. DZ. U. Z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. zm.).


Zatrudnię: Lekarz Stomatolog

Indywidualna Praktyka Dentystyczna Janusz Dąbrowski w Kowalewie Pomorskim poszukuje ambitnego, chętnego do pracy stomatologa.
Oferujemy:

 • dużą bazę pacjentów
 • w pełni wyposażony gabinet
 • samodzielne stanowisko pracy
 • pełen zakres usług stomatologicznych
 • praca z przeszkolonym asystentem
 • elastyczny czas pracy

Osoba kontaktowa: Janusz Dąbrowski

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 663 581 237


Zatrudnię lekarza stomatologa na NFZ, prywatnie w Toruniu.

Kontak: 502 114 481 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Praca dla lekarzy stomatologów Kwidzyn

Nowoczesna Prywatna Klinka Stomatologiczna Modent poszukuje lekarzy stomatologów do pracy w Klinice w Kwidzynie. Na miejscu pełna możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie, w tym praca na cztery ręce. Pełna diagnostyka rentgenowska, mikroskopowa, możliwość noclegu oraz mieszkania na miejscu, dogodne wymiary godzin i dni pracy, baza pacjentów i b. dobre zarobki. Bardzo prosty i szybki dojazd z Grudziądza, Torunia, Nowego, Świecia.

Tel. kontaktowy 606 585 841,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., modentgabinet.pl.


Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu, ul. Uniwersytecka 17 zatrudni lekarza endokrynologa oraz lekarza dermatologa.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 56 611 99 88.


LEKARZ SPECJALISTA W ZAKŁADZIE ENDOSKOPII GASTROENTEROLOGICZNEJ

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy poszukuje lekarzy specjalistów w dziedzinie gastroenterologii lub chirurgii ogólnej lub z certyfikatem Towarzystwa Chirurgicznego w zakresie endoskopii oraz z udokumentowanym 5-letnim doświadczeniem zawodowym w gastroenterologii lub endoskopii oraz w endoskopowym leczeniu krwawień do udzielania świadczeń zdrowotnych w Zakładzie Endoskopii Gastroenterologicznej oraz Poradni Gastroenterologicznej. W ramach kryterium oceny ofert, jakim jest stawka za godzinę udzielania świadczeń zdrowotnych Zamawiający informuje, że rozpatrzone zostaną również oferty ze stawką wyższą niż 100 zł za godzinę. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.jurasza.pl lub pod numerem telefonu 52 585 49 55.


Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy zatrudni:

lekarza do kwalifikacji dawców do oddania krwi w Terenowym Oddziale w Brodnicy w następujących dniach i godzinach:

 • poniedziałek w godz. 7.00 - 16.15
 • środa i piątek w godz. 7.00 - 11.30

Miejsce pracy: Terenowy Oddział w Brodnicy, ul. 18 Stycznia 36B.

Forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, kontrakt).

Kontakt telefoniczny: Sekretariat 52 322 65 17.

 


 

KARDIOLOG oraz LEKARZ RODZINNY

Przychodnie POZ oraz poradnia specjalistyczna Euromedica w Grudziądzu (Kujawsko-Pomorskie) zatrudnią lekarza rodzinnego oraz kardiologa (również w trakcie specjalizacji) Wysoka stawka godzinowa, kontrakt.

Ponadto nawiążemy współpracę z lekarzem zainteresowanym wykonywaniem komercyjnych badań USG na naszym sprzęcie.

Oferujemy :

 • pracę w dowolnym wymiarze czasu,
 • opcję mieszkania służbowego,
 • opcję zwrotu kosztów dojazdu,
 • elastyczny kontrakt lub umowę o pracę,
 • przyjazną atmosferę,
 • szansę rozwoju na wielu płaszczyznach.

Telefon: 605 565 444
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: http://przychodnie-grudziadz.pl


NZOZ Ars Medica - Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Wichulcu przyjmie do pracy lekarza/lekarza emeryta na 1/4 etatu. Wszystkie informacje pod numerem tel: 602 735 314.


NZOZ Centrum Medyczne Farma-Med w Inowrocławiu zatrudni lekarza do pracy w POZ. Specjalistę Medycyny Rodzinnej lub lekarza w trakcie specjalizacji Medycyny Rodzinnej lub chcącego specjalizować się w zakresie Medycyny Rodzinnej (rezydentura + dopłata lub tryb pozarezydencki).

Posiadamy akredytację do szkolenia specjalizacyjnego w zakresie Medycyny Rodzinnej.

Możliwość mieszkania służbowego w mieście uzdrowiskowym jakim jest Inowrocław.

Oferujemy dobre warunki pracy i rozwoju zawodowego praca w miłym i zgranym zespole lekarzy POZ.

Możliwość ustalenia czasu pracy według preferencji i dostępności, perspektywę współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, możliwość uzyskania punktów edukacyjnych akredytowanych przez Izby Lekarskie. 

Zapraszamy do współpracy

Warunku do negocjacji

Kontakt : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 795 560 858 lub 608 352 884

   

PRO MEMORIA

  

seredynska szyjkowska dorota

Dorota Seredyńska-Szyjkowska

(1953-2019)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 4 kwietnia 2019 r. zmarła, w wieku 65 lat, Pani Doktor Dorota Seredyńska-Szyjkowska, lekarz dermatolog wenerolog oraz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwentka rocznika 1978 Akademii Medycznej w Warszawie. Ostatnio zatrudniona w Szpitalu w Lipnie.


dzikowska wieslawa

Wiesława Dzikowska

(1955-2019)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 7 kwietnia 2019 r. zmarła, w wieku 63 lat, Pani Doktor Wiesława Dzikowska, lekarz pediatra. Absolwentka rocznika 1982 Akademii Medycznej w Poznaniu. Wieloletni pracownik Centrum Medycznego OLK-MED w Toruniu.

   

 

Tutaj jest miejsce

 

na Twoją reklamę!

 

 

Szczegóły

 

   

abonament kancelaria

   

Biblioteka  

Główna Biblioteka Lekarska Oddział w Toruniu

Poniedziałek   10.00-19.00
Wtorek  10.00-16.00
Środa  10.00-16.00
Czwartek  10.00-19.00
Piątek  10.00-15.00

Tel. 56 622 71 93

E-mail: odztor@gbl.waw.pl

   

uppl

   
Submit to Facebook
   
© Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska
0968658
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystko
616
701
1317
3800
13395
17890
968658

Online (15 minutes ago):20

IP:3.84.182.112