Drukuj
Odsłony: 31605

Ogłoszenia o zatrudnieniu


W związku z rozwojem i przeprowadzką do nowoczesnego, przestrzennego w pełni wyposażonego wnętrza poszukujemy lekarza stomatologa do współpracy. Oferujemy pracę w interdyscyplinarnym doświadczonym zespole specjalistów. Szukamy osoby zaangażowanej w swoją pracę, kontaktowej i empatycznej. Umożliwiamy rozwój w dowolnym kierunku stomatologii, oferując pomoc i wsparcie.
CV proszę składać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Zatrudnimy lekarza internistę, lekarza rodzinnego lub w trakcie specjalizacji do pracy w POZ. Zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe, rodzaj umowy do uzgodnienia. Kontakt telefoniczny 503 893 471.


Miejsce: Centrum Stomatologii Dentus
Stanowisko: Lekarz Stomatolog/Lekarz Stomatolog ze specjalizacją endodoncja pod mikroskopem
Województwo/Miasto: Kujawsko-Pomorskie/Toruń, Bydgoszcz

Opis stanowiska:
Ze względu na dynamiczny rozwój naszych placówek w Toruniu i Bydgoszczy CENTRUM STOMATOLOGII DENTUS poszukuje do współpracy Lekarzy Stomatologów szczególnie ze specjalizacją endodoncja pod mikroskopem.

Jesteśmy prywatnym zakładem opieki zdrowotnej, świadczącym kompleksowe usługi z zakresu: leczenia zachowawczego, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji, implantologii i endodoncji od ponad 25 lat. Posiadamy 2 placówki w Toruniu oraz 2 w Bydgoszczy. Nasz zespół składa się z 26 specjalistów.
Jesteśmy otwarci na młodych lekarzy, zapewniamy współpracę z doświadczonym gronem specjalistów.

Oferujemy Ci:

 • Pracę w renomowanej klinice dentystycznej z najnowocześniejszym sprzętem specjalistycznym oraz wysokiej jakości materiałach
 • Współpracę z doświadczonym gronem specjalistów
 • Dużą ilość prywatnych pacjentów
 • Atrakcyjne warunki finansowe
 • Przyjazna atmosfera pracy
 • Pomoc w zakwaterowaniu
 • Wszelkie potrzebne szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji
 • Wsparcie marketingowe
 • Dobrze wykwalifikowane asystentki stomatologiczne.
 • Zarobki: do indywidualnych ustaleń.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

 • Wykonywanie przeglądów oraz zabiegów dentystycznych
 • Leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych
 • Diagnostyka oraz dobór odpowiedniego leczenia

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 502 029 249, www.dentus.com.pl.


NZOZ "Gol-Med" w Golubiu-Dobrzyniu zatrudni lekarza do pracy w POZ, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Dyrekcja Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława Kryzana 83-200 Starogard Gdański ul. Skarszewska 7 poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

lekarza specjalisty w dziedzinie:

 • psychiatrii,
 • chorób wewnętrznych,

lekarzy w trakcie specjalizacji lub chcących się specjalizować w dziedzinie:

 • psychiatrii.

Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o formę zatrudnienia: umowa o prace, umowa w ramach kontraktu, odbywanie specjalizacji w dziedzinie psychiatrii zarówno w trybie rezydenckim jak i pozarezydenckim.

Oferujemy korzystne warunki wynagrodzenia:

 1. dla lekarzy specjalistów psychiatrów oraz lekarzy specjalistów w dziedzinie chorób wewnętrznych ok. 14000,-zł miesięcznie oraz dodatkowe wynagrodzenie z tytułu pełnienia dyżurów medycznych - w ramach umowy na świadczenie usług medycznych z indywidualną praktyką lekarską,
 2. dla lekarzy w trakcie specjalizacji lub chcących się specjalizować w zakresie psychiatrii w trybie pozarezydenckim ok. 10000,-zł oraz dodatkowe wynagrodzenie z tytułu pełnienia dyżurów medycznych - w ramach umowy na świadczenie usług medycznych z indywidualną praktyką lekarską
 3. dla lekarzy w trakcie specjalizacji lub chcących się specjalizować w zakresie psychiatrii w trybie rezydenckim dodatkowo oferujemy premię oraz ryczałt zwrotu kosztów dojazdu

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji w Dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi Szpitala pokój nr 4, telefonicznie z-ca dyrektora ds. lecznictwa - 58 562 06 00 wew. 2337, kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi 58 562 06 00 wew. 2307, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kandydatów zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o takiej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława w Starogardzie Gdańskim . Jednocześnie oświadczam, iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie".


NZOZ Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo ul. Dziewulskiego 12 w Toruniu zatrudni lekarza rodzinnego, specjalistę chorób wewnętrznych lub lekarza w trakcie specjalizacji, do pracy w POZ (poradnia dla dorosłych). Dowolne warunki zatrudnienia, warunki finansowe do uzgodnienia.

Tel. 503 767 272 lub 56 650 80 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


NZOZ INTERMED w Lubaniu zatrudni lekarza do pracy w Poradni POZ na pełen etat.
Kontakt - p.dr Hanna Zgorzelak - 500 188 085.


Prywatne Centrum Medyczne Endo-Medica w Bydgoszczy podejmie współpracę z lekarzami następujących specjalizacji:

 • LEKARZ RODZINNY - możliwa dogodna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa-zlecenie, kontrakt),
 • LEKARZ MEDYCYNY PRACY,
 • ginekolog,
 • neurolog dziecięcy,
 • gastroenterolog dla dorosłych i dzieci,
 • psychiatra dziecięcy,
 • okulista dziecięcy,
 • pulmonolog dla dorosłych,
 • endokrynolog,
 • oraz z psychoterapeutami (dla dorosłych i dla dzieci).

NZOZ Endo-Medica sp. z o.o. jest całkowicie komercyjną, nowoczesną jednostką medyczną w Bydgoszczy.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 509 757 329.


Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Dentistica zatrudni lekarza dentystę. Gwarantujemy pracę na sprzęcie stomatologicznym umożliwiającym kompleksową diagnozę oraz leczenie pacjentów. Posiadamy nowoczesne unity stomatologiczne, radiowizjografię cyfrową, pantomograf cyfrowy, tomografię komputerową, znieczulenie komputerowe, mikrosilnik endodontyczny XSmart Plus i Dentaport Morita, mikroskop stomatologiczny z torem wizyjnym, kamerę wewnątrzustną, system Calamus, fizjodyspenser, własne studio fotograficzne do wykonywania zdjęć do DSD.

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem. Leczymy interdyscyplinarnie. W naszym zespole mamy protetyka, chirurga szczękowo-twarzowego, implantologa, ortodontkę, pasjonata endodoncji mikroskopowej oraz miłośniczkę stomatologii zachowaczej. Poszukujemy osób ambitnych, chcących się szkolić. Praca na 4 ręce. Czekamy na Ciebie :)

Gwarantujemy przemiłą atmosferę oraz profesjonalizm.

Dentistica mieści się przy ulicy Polnej 7B/11 w Toruniu. Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Ośrodek Badań Klinicznych CLINSANTE jest placówką działającą od 2013 roku w Toruniu i od 2015 roku w Bydgoszczy.

Aktualnie poszukujemy lekarzy wszystkich specjalizacji, którzy chcieliby uczestniczyć w innowacyjnych projektach badawczych.

Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z doświadczonymi Badaczami, jak i z lekarzami nie posiadającymi jeszcze doświadczenia w zakresie przeprowadzania badań klinicznych.

Zapewniamy przygotowanie do prowadzenia badań oparte na standardach zgodnych z GCP.

Oferujemy pomoc doświadczonych koordynatorów badań klinicznych, indywidualne dopasowanie godzin pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu.

Małgorzata Trzaska tel. 536 865 765

Ewa Galczak-Nowak tel. 733 473 999