Drukuj
Odsłony: 28680

Ogłoszenia o zatrudnieniu


NZOZ Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo ul. Dziewulskiego 12 w Toruniu zatrudni lekarza rodzinnego, specjalistę chorób wewnętrznych lub lekarza w trakcie specjalizacji, do pracy w POZ (poradnia dla dorosłych). Dowolne warunki zatrudnienia, warunki finansowe do uzgodnienia.

Tel. 503 767 272 lub 56 650 80 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


NZOZ INTERMED w Lubaniu zatrudni lekarza do pracy w Poradni POZ na pełen etat.
Kontakt - p.dr Hanna Zgorzelak - 500 188 085.


Prywatne Centrum Medyczne Endo-Medica w Bydgoszczy podejmie współpracę z lekarzami następujących specjalizacji:

 • LEKARZ RODZINNY - możliwa dogodna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa-zlecenie, kontrakt),
 • LEKARZ MEDYCYNY PRACY,
 • ginekolog,
 • neurolog dziecięcy,
 • gastroenterolog dla dorosłych i dzieci,
 • psychiatra dziecięcy,
 • okulista dziecięcy,
 • pulmonolog dla dorosłych,
 • endokrynolog,
 • oraz z psychoterapeutami (dla dorosłych i dla dzieci).

NZOZ Endo-Medica sp. z o.o. jest całkowicie komercyjną, nowoczesną jednostką medyczną w Bydgoszczy.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 509 757 329.


Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Dentistica zatrudni lekarza dentystę. Gwarantujemy pracę na sprzęcie stomatologicznym umożliwiającym kompleksową diagnozę oraz leczenie pacjentów. Posiadamy nowoczesne unity stomatologiczne, radiowizjografię cyfrową, pantomograf cyfrowy, tomografię komputerową, znieczulenie komputerowe, mikrosilnik endodontyczny XSmart Plus i Dentaport Morita, mikroskop stomatologiczny z torem wizyjnym, kamerę wewnątrzustną, system Calamus, fizjodyspenser, własne studio fotograficzne do wykonywania zdjęć do DSD.

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem. Leczymy interdyscyplinarnie. W naszym zespole mamy protetyka, chirurga szczękowo-twarzowego, implantologa, ortodontkę, pasjonata endodoncji mikroskopowej oraz miłośniczkę stomatologii zachowaczej. Poszukujemy osób ambitnych, chcących się szkolić. Praca na 4 ręce. Czekamy na Ciebie :)

Gwarantujemy przemiłą atmosferę oraz profesjonalizm.

Dentistica mieści się przy ulicy Polnej 7B/11 w Toruniu. Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Ośrodek Badań Klinicznych CLINSANTE jest placówką działającą od 2013 roku w Toruniu i od 2015 roku w Bydgoszczy.

Aktualnie poszukujemy lekarzy wszystkich specjalizacji, którzy chcieliby uczestniczyć w innowacyjnych projektach badawczych.

Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z doświadczonymi Badaczami, jak i z lekarzami nie posiadającymi jeszcze doświadczenia w zakresie przeprowadzania badań klinicznych.

Zapewniamy przygotowanie do prowadzenia badań oparte na standardach zgodnych z GCP.

Oferujemy pomoc doświadczonych koordynatorów badań klinicznych, indywidualne dopasowanie godzin pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu.

Małgorzata Trzaska tel. 536 865 765

Ewa Galczak-Nowak tel. 733 473 999


Prywatny gabinet stomatologiczny "GoStom" w Chełmnie zaprasza do współpracy lekarza stomatologa.
Oferujemy:
 • dużą pulę pacjentów prywatnych,
 • pracę na cztery ręce,
 • pracę w nowocześnie wyposażonym gabinecie ( pantomograf, radiowizjografia przy fotelu, mikroskop, lupy),
 • pracę w młodym, ambitnym zespole.

Oczekujemy zaangażowania oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt telefoniczny pod numerem: 504 861 969, 608 206 812.


NZOZ MAR-MED w Wieńcu (8 km od Włocławka) wynajmie gabinety lekarskie do prywatnych specjalistycznych praktyk lekarskich. Komfortowe warunki, szczegóły do uzgodnienia. Kontakt: 604 274 468.


Gabinety stomatologiczne Przyjazny Stomatolog zlokalizowane w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo podejmą współpracę z lekarzem dentystą. Oferujemy pracę w nowocześnie urządzonych gabinetach, z wykorzystaniem m.in. sedacji podtlenkiem azotu i znieczulenia komputerowego. W skład naszego zespołu wchodzą lekarze dentyści, ortodonta, chirurg oraz higienistki stomatologiczne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel. +48 722 069 640, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; www.przyjaznystomatolog.pl.


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki zdrowotnej w Obrowie z siedzibą w Dobrzejewicach zatrudni od dnia 1.01.2020 r. ginekologa-położnika w Poradni "K" w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Dobrzejewicach w niepełnym wymiarze godzin.

Kontakt telefoniczny 56 678 67 97 lub osobiście w GOZ Dobrzejewice, Dobrzejewice 62.


Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne zapraszają do współpracy lekarzy specjalistów:

 • endokrynolog (NFZ i świadczenia prywatne),
 • neurolog (świadczenia prywatne),
 • pediatra (NFZ).

Miejsce pracy: Toruń.

Prosimy o kontakt drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie pod numerem tel. 606 957 608.


MK STOMATOLOGIA – Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne — podejmie współpracę z lekarzem stomatologiem.

Nasz profesjonalny personel medyczny zapewnia usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i najnowszych technologii w komfortowych gabinetach.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w wielospecjalistycznym zespole i przyjaznej atmosferze oraz wykwalifikowaną asystę.

Zapewniamy merytoryczne wsparcie zespołu specjalistów, sprzyjające rozwojowi zawodowemu uzupełnione o dedykowane szkolenia.

W ramach nowoczesnego wyposażenia zapewniamy m.in.: nowe unity z kamerami wewnątrzustnymi, rtg i rvg w każdym gabinecie , mikroskop, mikrosilnik endodontyczny, system ciekłej gutaperki system SAF oraz łuk twarzowy.

Warunki pracy do uzgodnienia, elastyczny grafik.

Więcej informacji o nas na stronie www.mkstomatologia.pl.

Zapraszam do kontaktu dr n. med. Katarzyna Martewicz tel. 691 383 202 lub na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


MK STOMATOLOGIA – specjalistyczne gabinety stomatologiczne - podejmie współpracę z lekarzem ortodontą.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w przyjaznej atmosferze, wykwalifikowaną asystę i komfortowe gabinety oraz współpracę z lekarzami innych specjalności.

Więcej informacji o nas na stronie www.mkstomatologia.pl.

Zapraszam do kontaktu dr n. med. Katarzyna Martewicz tel. 691 383 202 lub na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Zatrudnię lekarza stomatologa w NZOZ ORMED, praca w ramach NFZ i prywatnie.

Kontakt w sprawie ogłoszenia: tel. 502 114 481, Górska Grażyna Toruń.


Stanowisko: Lekarz Stomatolog i/lub Ortodonta

Województwo/Miasto: Kujawsko-Pomorskie/Toruń, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Ze względu na dynamiczny rozwój naszych placówek w Toruniu i Bydgoszczy CENTRUM STOMATOLOGII DENTUS poszukuje do współpracy Lekarzy Stomatologów i/lub Ortodontów.
Jesteśmy niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, świadczącym kompleksowe usługi z zakresu: leczenia zachowawczego, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji, implantologii i endodoncji od ponad 25 lat. Posiadamy 2 placówki w Toruniu oraz 2 w Bydgoszczy. Nasz zespół składa się z 26 specjalistów.

Jesteśmy otwarci na młodych lekarzy, zapewniamy współpracę z doświadczonym gronem specjalistów.

Oferujemy Ci:

Zarobki: do indywidualnych ustaleń.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 502 029 249, www.dentus.com.pl.


W związku z rozwojem zespołu autorska Klinika dr Agaty Wieczorek w Grudziądzu poszukuje do współpracy lekarzy dentystów zainteresowanych swoim rozwojem.
Nasz zespół ekspertów i specjalistów poszukuje osób gotowych rozwijać swoje umiejętności w następujących dziedzinach stomatologii:
- endodoncja mikroskopowa
- pedodoncja
- stomatologia cyfrowa
- stomatologia zachowawcza
Oferujemy wsparcie w procesie edukacji oraz pomoc merytoryczną zespołu. Do dyspozycji lekarzy jest najnowocześniejszy sprzęt:
- Unity KAVO
- CBCT Dentsply/Sirona
- Studio Fotograficzne
- Mikroskop LEICA
- Klimatyzowane gabinety
Wsparcie zapewnia również profesjonalna recepcja oraz menadżer kliniki. Pacjenci są wyłącznie prywatni a Klinika jest położona jedynie godzinę drogi z Bydgoszczy, Gdańska czy też Torunia.
Oferujemy możliwość pracy w wybrane dni tygodnia lub na pełen etat ( 5 dni w tygodniu)
Dla osób zdecydowanych na współpracę oferujemy mieszkanie na miejscu.
Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u menadżera pod numerem 530 192 969
Cv prosimy kierować bezpośrednio na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


GÓRZYSKOWO Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Żwirki i Wigury 11, poszukuje: lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej ze specjalizacją z medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych.

OFERUJEMY:

Prosimy o kontakt :

Zapraszamy do składania ofert drogą:


 

Lekarze specjaliści

Przychodnia specjalistyczna EUROMEDICA w Grudziądzu posiadająca poradnie w ramach umowy z NFZ oraz komercyjne, poszukuje lekarzy specjalistów lub lekarzy w trakcie robienia specjalizacji z następujących dziedzin:

Wynagrodzenie od 100 do 400 zł/h w zależności od specjalizacji oraz ilości pacjentów.

Dynamiczny rozwój placówki pozwala zaprosić do współpracy lekarzy wszystkich specjalizacji lub lekarzy w trakcie robienia specjalizacji.

Zapewniamy możliwość pracy w ramach umowy z NFZ oraz w poradniach komercyjnych. Nasze zaplecze jest bogato wyposażone w sprzęt wysokiej klasy. Ponadto posiadamy trzy przychodnie POZ.

Zapraszamy do kontaktu: 605 565 444Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


 

Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne zaprasza do współpracy lekarzy endokrynologów zainteresowanych udzielaniem konsultacji specjalistycznych w ramach NFZ oraz prywatnej praktyki lekarskiej.

Prosimy o kontakt drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem tel. 606 957 608