Drukuj
Odsłony: 26547

Ogłoszenia o zatrudnieniu


Zatrudnie lekarza stomatologa w NZOZ ORMED, praca w ramach NFZ i prywatnie.

Kontakt w sprawie ogłoszenia: tel. 502 114 481, Górska Grażyna Toruń.


Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzicznie zatrudni lekarzy POZ. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i płacy. Telefon kontaktowy: 56 47 294 01 lub 505 020 893, 692 819 407.


Ordynator Oddziału Wewnętrznego oraz Lekarz internista

Nowy Szpital w Wąbrzeźnie podejmie współpracę z lekarzami internistami, w tym z lekarzem który obejmie funkcję Ordynatora Oddziału Wewnętrznego.

Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie interny na Oddziale Chorób Wewnętrznych, poradni w ramach kontraktu z NFZ - Pełnienie funkcji ordynatora oddziału.
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania
Specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych.
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu, w tym doświadczenie lub chęć nabycia doświadczenia w kierowaniu Oddziałem Wewnętrznym.

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia,
Możliwość pełnienia dyżurów,
Duże możliwości rozwoju zawodowego,
Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informację telefonicznie: 517 369 690.


Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy zatrudni lekarza do kwalifikacji dawców do oddania krwi w Terenowym Oddziale w Brodnicy w następujących dniach i godzinach:

Miejsce pracy: Terenowy Oddział w Brodnicy, ul. 18 Stycznia 36B.

Forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, kontrakt).

Kontakt telefoniczny: Sekretariat 52 322 65 17.


Stanowisko: Lekarz Stomatolog i/lub Ortodonta
Województwo/Miasto: Kujawsko-Pomorskie/Toruń, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Ze względu na dynamiczny rozwój naszych placówek w Toruniu i Bydgoszczy CENTRUM STOMATOLOGII DENTUS poszukuje do współpracy Lekarzy Stomatologów i/lub Ortodontów.
Jesteśmy niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, świadczącym kompleksowe usługi z zakresu: leczenia zachowawczego, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji, implantologii i endodoncji od ponad 25 lat. Posiadamy 2 placówki w Toruniu oraz 2 w Bydgoszczy. Nasz zespół składa się z 26 specjalistów.

Jesteśmy otwarci na młodych lekarzy, zapewniamy współpracę z doświadczonym gronem specjalistów.

Oferujemy Ci:

Zarobki: do indywidualnych ustaleń.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 502 029 249, www.dentus.com.pl.


W związku z rozwojem zespołu autorska Klinika dr Agaty Wieczorek w Grudziądzu poszukuje do współpracy lekarzy dentystów zainteresowanych swoim rozwojem.
Nasz zespół ekspertów i specjalistów poszukuje osób gotowych rozwijać swoje umiejętności w następujących dziedzinach stomatologii:
- endodoncja mikroskopowa
- pedodoncja
- stomatologia cyfrowa
- stomatologia zachowawcza
Oferujemy wsparcie w procesie edukacji oraz pomoc merytoryczną zespołu. Do dyspozycji lekarzy jest najnowocześniejszy sprzęt:
- Unity KAVO
- CBCT Dentsply/Sirona
- Studio Fotograficzne
- Mikroskop LEICA
- Klimatyzowane gabinety
Wsparcie zapewnia również profesjonalna recepcja oraz menadżer kliniki. Pacjenci są wyłącznie prywatni a Klinika jest położona jedynie godzinę drogi z Bydgoszczy, Gdańska czy też Torunia.
Oferujemy możliwość pracy w wybrane dni tygodnia lub na pełen etat ( 5 dni w tygodniu)
Dla osób zdecydowanych na współpracę oferujemy mieszkanie na miejscu.
Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u menadżera pod numerem 530 192 969
Cv prosimy kierować bezpośrednio na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


GÓRZYSKOWO Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Żwirki i Wigury 11, poszukuje: lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej ze specjalizacją z medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych.

OFERUJEMY:

Prosimy o kontakt :

Zapraszamy do składania ofert drogą:


Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny w Brodnicy (100 km od Olsztyna, 60 km od Torunia, 55 km od Grudziądza) poszukuje do współpracy lekarza dentystę.

Gabinet funkcjonuje na rynku od 15 lat. W związku z dużą ilością pacjentów podjęliśmy decyzję o poszerzeniu zespołu lekarzy. Zapraszamy do nowocześnie wyposażonej placówki (3 gabinety) - nowa siedziba otwarta od stycznia 2019 roku. Praca w zespole specjalistów (więcej informacji na www.kaminska.pro).

Forma i warunki współpracy do uzgodnienia.

Ciesz się urokami pojezierza - bramy Mazur!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: Agnieszka Dzierżanowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 604 492 663.


Lekarze specjaliści

Przychodnia specjalistyczna EUROMEDICA w Grudziądzu posiadająca poradnie w ramach umowy z NFZ oraz komercyjne, poszukuje lekarzy specjalistów lub lekarzy w trakcie robienia specjalizacji z następujących dziedzin:

Wynagrodzenie od 100 do 400 zł/h w zależności od specjalizacji oraz ilości pacjentów.

Dynamiczny rozwój placówki pozwala zaprosić do współpracy lekarzy wszystkich specjalizacji lub lekarzy w trakcie robienia specjalizacji.

Zapewniamy możliwość pracy w ramach umowy z NFZ oraz w poradniach komercyjnych. Nasze zaplecze jest bogato wyposażone w sprzęt wysokiej klasy. Ponadto posiadamy trzy przychodnie POZ.

Zapraszamy do kontaktu: 605 565 444Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Zakład Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz zatrudni lekarza pediatrę lub lekarza medycyny rodzinnej na 4-6 godzin dziennie.

Oferujemy

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 883 310 154.


Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne zaprasza do współpracy lekarzy endokrynologów zainteresowanych udzielaniem konsultacji specjalistycznych w ramach NFZ oraz prywatnej praktyki lekarskiej.

Prosimy o kontakt drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem tel. 606 957 608.


Lekarze Specjaliści

Przychodnia specjalistyczna EUROMEDICA w Grudziądzu posiadająca poradnie w ramach umowy z NFZ oraz komercyjne, poszukuje lekarzy specjalistów lub lekarzy w trakcie robienia specjalizacji z następujących dziedzin:

neurolog dziecięcy

alergolog

kardiolog

inne specjalizacje

Wynagrodzenie od 100 do 400 zł/h w zależności od specjalizacji oraz ilości pacjentów.

Dynamiczny rozwój placówki pozwala zaprosić do współpracy lekarzy wszystkich specjalizacji lub lekarzy w trakcie robienia specjalizacji. Zapewniamy możliwość pracy w ramach umowy z NFZ oraz w poradniach komercyjnych. Nasze zaplecze jest bogato wyposażone w sprzęt wysokiej klasy. Ponadto posiadamy trzy przychodnie POZ.

Zapraszamy do kontaktu: 605 565 444Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Lekarz ginekolog

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 109 zatrudni lekarza specjalistę w zakresie ginekologii i położnictwa.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny pod nr 609 808 468 z Kierownikiem Działu HR.

W cv prosimy zamieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach na potrzeby rekrutacji, do której dokumenty zostały wysłane oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych."


Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Książkach przyjmie do pracy w gabinecie szkolnym lekarza stomatologa. Praca 2-3 razy w tygodniu, zatrudnienie "na kontrakcie".

Kontakt tel./fax 56 688 81 99 i 56 688 80 25.


Nowy Szpital Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu podejmie współpracę z lekarzem pulmonologiem.

Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie pulmonologii w Poradni Chorób płuc.
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania
Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie pulmonologii.
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy
Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się środowisku pracy.
Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Przyjazne środowisko pracy.
Możliwość pełnienia wyłącznie dyżurów medycznych.

Kontakt
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt pod nr: 517 369 690.


hipermedInstytut Medyczny Hipermed z siedzibą w Toruniu przy ul. Szosa Chełmińska 166 poszukuje do współpracy lekarzy. Placówka oferuje usługi hipertermii całego ciała, konsultacje lekarskie oraz dożylne wlewy witaminowe. Oferujemy zatrudnienie w formie umowy cywilno-prawnej, oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 605 998 899, www.hipermed.pl.


Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu, ul. Uniwersytecka 17 zatrudni lekarza endokrynologa, lekarza dermatologa i lekarza ortodontę.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 56 611 99 88.


Gabinety stomatologiczne Przyjazny Stomatolog zlokalizowane w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo podejmą współpracę z lekarzem dentystą.

Oferujemy pracę w nowocześnie urządzonych gabinetach, z wykorzystaniem m.in. sedacji podtlenkiem azotu i znieczulenia komputerowego. W skład naszego zespołu wchodzą lekarze dentyści, ortodonta, chirurg oraz higienistki stomatologiczne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, tel. +48 722 069 640, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.przyjaznystomatolog.pl.