Drukuj
Odsłony: 8537

Ogłoszenia kupna/sprzedaży/wynajmu


Gabinet stomatologiczny w Inowrocławiu

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Inowrocław
Cena: 150 000 PLN
Rok założenia: 1994
Liczba pracowników: 1
Przychód (śr. roczny): 220 000 PLN
Zysk (śr. roczny): 120 000 PLN
Zasięg biznesu: Województwo

Jednostanowiskowy 60m2 gabinet stomatologiczny z oddzielną poczekalnią, WC dla pacjentów oraz oddzielnie dla personelu, szatnia dla personelu, pomieszczenie przygotowane pod sprzęt radiologiczny, do wykorzystania wg uznania nabywcy – świadczący usługi prywatnie. Gabinet stale działający (nieprzerwanie od 1994 roku), baza ponad 15 tys. pacjentów (w tym duża liczba stałych, lokalnych pacjentów).

Lokal użytkowy położony na parterze zadbanego, docieplonego budynku świeżo wyremontowanego z odnowioną elewacją – wynajem lokalu od KSM Inowrocław, umowa na czas nieokreślony, niski czynsz (możliwość cesji umowy najmu).

Gabinet w wysokim standardzie umeblowany i w pełni wyposażony, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Sprzęt zadbany, serwisowany na bieżąco. Lokal stale remontowany i ulepszany – w ostatnim czasie m.in. zainstalowano klimatyzację we wszystkich pomieszczeniach i dostosowano do nowych przepisów SANEPIDu (posiada wydzielony punkt sterylizacji z autoklawem firmy W-H zarejestrowanym w UDT, myjką ultradźwiękową i assistine 3 z kompresorem do dezynfekcji i sterylizacji końcówek Unitu typu OMS oraz magazyn odpadów medycznych z zamrażarką – posiada BDO).

Wyposażenie specjalistyczne to m.in.:

Istnieje możliwość podjęcia współpracy z asystentką stomatologiczną posiadającą prawo wykonywania zawodu, uprawnienia technika RTG oraz znajomość programu ESTOMED.

Gabinet bardzo dobrze prosperujący; sprzedaż związana z przejściem na emeryturę po 45 latach nieprzerwanej pracy. Dodatkowo gabinet rozpoznawalny jako gabinet biegłego sądowego oraz lekarza sądowego. Niweluje to ryzyko niepowodzenia przy rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej w nowym miejscu – przychód w najbliższych latach wręcz gwarantowany.

Cena sugerowana netto – 150.000,00 PLN: do negocjacji oraz istnieje możliwość ustalenia alternatywnych form finansowania (wynajem, leasing do 60 miesięcy z symbolicznym wykupem itd.) – zachęcam do kontaktu. Lokal można przejąć właściwie od zaraz – po dopełnieniu formalności.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny (509 276 716); z chęcią udostępnię lokal celem oględzin oraz udzielę dodatkowych informacji.


Gabinet stomatologiczny w Gniewkowie

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Gniewkowo k. Torunia
Cena: 100 000 PLN
Rok założenia: 1994
Liczba pracowników: 1
Przychód (śr. roczny): 220 000 PLN
Zysk (śr. roczny): 100 000 PLN
Zasięg biznesu: Województwo

Jednostanowiskowy 35m2 gabinet stomatologiczny z oddzielną poczekalnią – świadczący usługi NFZ oraz prywatnie. Możliwa cesja umowy z NFZ (cały kontrakt, 12 tys. punktów, do grudnia 2022). Gabinet stale działający (nieprzerwanie od 1994 roku), baza ponad 10 tys. pacjentów (w tym duża liczba stałych, lokalnych pacjentów).

Lokal użytkowy położony na półpiętrze zadbanego, docieplonego budynku – wynajem lokalu od KSM Inowrocław, umowa na czas nieokreślony, niski czynsz (możliwość cesji umowy najmu).

Gabinet umeblowany i w pełni wyposażony, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Sprzęt zadbany, serwisowany na bieżąco. Lokal stale remontowany i ulepszany – w ostatnim czasie m.in. zainstalowano klimatyzację i dostosowano do nowych przepisów SANEPIDu (posiada wydzielony punkt sterylizacji z nowym autoklawem zarejestrowanym w UDT oraz magazyn odpadów medycznych – posiada BDO).

Wyposażenie specjalistyczne to m.in.:

Istnieje możliwość podjęcia współpracy z asystentką stomatologiczną posiadającą prawo wykonywania zawodu, uprawnienia technika RTG oraz znajomość programu KAMSOFT.

Gabinet bardzo dobrze prosperujący; sprzedaż związana z przejściem na emeryturę po 45 latach nieprzerwanej pracy. Niweluje to ryzyko niepowodzenia przy rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej w nowym miejscu – przychód w najbliższych latach wręcz gwarantowany.
Cena sugerowana netto – 100.000,00 PLN: do negocjacji oraz istnieje możliwość ustalenia alternatywnych form finansowania (wynajem, leasing do 60 miesięcy z symbolicznym wykupem itd.) – zachęcam do kontaktu. Lokal można przejąć właściwie od zaraz – po dopełnieniu formalności.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny (509 276 716); z chęcią udostępnię lokal celem oględzin oraz udzielę dodatkowych informacji.


Odsprzedam działający w Toruniu szkolny gabinet stomatologiczny. Tel. 784 865 363.