Kontakt  

dan kontakt

kontakt

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska

87-100 Toruń

ul. Ignacego Danielewskiego 6

mapa g Mapa dojazdu

tel. 56 655 41 60, 62

tel./fax  56 655 41 60

kom. 601 651 040

e-mail: torun@hipokrates.org

NIP 956-12-08-530

Bank PEKAO S.A.

63124040091111000044843364

Godziny otwarcia:

Poniedziałek   8.00 - 18.00
Wtorek 8.00 - 17.00
Środa 8.00 - 16.00 
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 13.00
   

Kalendarz wydarzeń  

loader
   

Leki refundowane  

Lista leków refundowanych na dzień 01.01.2018 r.

pdf

Wcześniejsze listy   recepta

   

Meritum  

6 17 cover

Starsze numery   mer ico

   

Protest lekarzy rezydentów po 131 dniach zakończył się zawarciem porozumienia z Ministrem Zdrowia.

   

fpom logo

   

intertour

   

Ogłoszenia o zatrudnieniu


Zatrudnimy lekarza stomatologa

Przychodnia lekarska z okolic Włocławka, ok. 10 km od Włocławka, 3 km od zjazdu z autostrady A1, woj. Kujawsko – Pomorskie (kontrakt z NFZ), zatrudni w poradni stomatologicznej lekarza stomatologa. Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.
Kontakt: 887 517 677, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Klinika Stomatologiczna Maszewski Dental Clinic i Perfekt Smile

W związku z dynamicznym rozwojem naszych klinik stomatologicznych Maszewski Dental Clinic i Perfekt Smile mieszczących się w Grudziądzu i Brodnicy zatrudnimy lekarzy dentystów z pasją.

Nasz zespół tworzy 20 ekspertów gotowych do pracy właśnie z Tobą.

Zapewniamy:

 • 5 dni w tygodniu wypełniony grafik pacjentami,
 • elastyczny czas pracy - możliwość dopasowania godzin do własnych potrzeb,
 • wysokie wynagrodzenie - możliwość zarobków od 20.000 zł wzwyż,
 • pracę na nowoczesnym sprzęcie stomatologicznym wraz z pracownią radiologiczną z tomografią komptuterową 3D,
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji w pracy z ekspertami i specjalistami z różnych dziedzin stomatologicznych,
 • możliwość podnoszenia umiejętnośći poprzez uczestnictwo w szkoleniach z najlepszymi,
 • zgrany zespół i przyjazna atmosfera,
 • wspólne przerwy na lunch,
 • pomoc w znalezieniu 2,3,4 pokojowego mieszkania,
 • możliwość pracy z przeszkolonymi asystami na 4 ręcę, 6 rąk
 • atrakcyjny położenie (dojazd do godziny z Gdańska, Torunia, Bydgoszczy, Włocławka)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z listem motywacyjnym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 721 096 550.

www.maszewski.com


Gminny Ośrodek Zdrowia Sp. z o. o. w Łubiance (16 km od Torunia) zaprasza do współpracy lekarza pediatrę, na dowolną ilość godzin, w dowolnym czasie. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe.

Szczegóły: tel. 515 078 340; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Lekarz – klinika nefrologii

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy poszukuje lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych lub nefrologii do pracy w Klinice Nefrologii, Nadciśnienia i Chorób Wewnętrznych oraz do udzielania świadczeń zdrowotnych w Poradni Nefrologicznej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 52 585 40 30, 52 585 40 92 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Lekarz pediatra

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku zatrudni do pracy w Poradni Dziecięcej w jednej ze swoich przychodni przy ul. Mickiewicza 3 lekarza specjalistę PEDIATRĘ lub MEDYCYNY RODZINNEJ (lub w trakcie specjalizacji).

Oferujemy :
- umowę o pracę/umowę zlecenie/kontrakt
- dogodne godziny pracy, pracę od poniedziałku do piątku (bez sobót i niedziel)
- kompetentny zespół współpracowników

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytucja/firma: MZOZ Sp. z o.o. Włocławek

Stanowisko: lekarz POZ Dzieci/pediatra

Miejsce pracy: Włocławek

Wynagrodzenie: do ustalenia
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mzoz.pl
tel.: 54 231 10 33


Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu ogłasza nabór na stanowiska Lekarzy Orzeczników Oddziału ZUS, których zadaniem podstawowym jest wydawanie orzeczeń będących podstawą do wydania decyzji w sprawach świadczeń z ubezpieczenia społecznego, kontroli prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy, dla celów pozaubezpieczeniowych oraz opinii lekarskich.

Szczegóły pdf


Przychodnia Osiedlowa Rubinkowo w Toruniu zatrudni lekarza endokrynologa.
Tel. 694 858 729 lub 56 650 80 02.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


usg gdyniaSzanowni Państwo! Prowadzę Gdyńskie Gabinety USG. Zapraszam, do dołączenia do naszego Zespołu! Rozwijam sieć gabinetów, obecnie posiadam dwa gabinety: w Gdyni i w Redzie. Posiadam też trzeci aparat i otworzę kolejny gabinet. Lokalizacja tego gabinetu może zależeć od Pani/Pana. Jeżeli wyrażą Państwo potrzebę pracy w określonej dzielnicy, mieście - mogę tam zorganizować filię Gdyńskich Gabinetów USG. Obecnie posiadam gabinety w Gdyni i w Redzie, a trzeci gabinet może powstać w dowolnym miejscu. Moją wizją jest stworzenie sieci dobrych gabinetów USG, gdzie pracują lekarze i asystentki zgodnie ze swoim powołaniem, pracujemy z sercem. Zapraszam na naszą stronę www.gabinetyusg.eu.

W naszym zespole pracują obecnie lekarze radiolodzy, wykonujemy też biopsje aspiracyjne cienkoigłowe pod kontrolą USG. Gabinety posiadają wspólną bazę danych, w której znajduje się kilkanaście tysięcy Pacjentów. Dzięki niej widzimy dokumentację Pacjenta i historię wizyt w każdym z naszych gabinetów. Posiadamy jednolity system rejestracji, elastyczne godziny pracy. Asystentki zajmują się umawianiem Pacjentów, potwierdzaniem wizyt, obsługą kasy fiskalnej, terminali płatniczych itp.

Wspieram Zespół poprzez organizację pracy, dbanie o wysokiej jakości sprzęt, spotkania kliniczne, wymianę informacji i rozwój zawodowy, naukę komunikacji. Posiadamy archiwum szkoleniowe. Ostatnio nawiązałam współpracę z Polskim Towarzystwem Ultrasonograficznym, gdzie będziemy współpracować w dziedzinie szkoleń młodych lekarzy i studentów. W razie potrzeby – pomagam w rozwiązywaniu trudności diagnostycznych czy współpracy z Pacjentem. W mojej firmie wynagrodzenia są wysokie, wypłacane terminowo.

Współpracuje z nami kilkadziesiąt lekarzy klinicystów, z którymi jesteśmy w kontakcie, na bieżąco informujemy ich o nowościach w naszym zespole, rozmawiamy o badaniach, danych klinicznych, dostajemy wiadomości zwrotne na temat dalszych losów naszych Pacjentów i jakości naszych rozpoznań.

Lekarz wykonujący badania USG może, ale nie musi, posiadać specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej, może być specjalistą w innej dziedzinie.

Jeżeli zaciekawiła Państwa ta oferta, proszę o kontakt pod numerem telefonu 601 360 798.

Dorota Socha


dentistica imageDołącz do zespołu Dentistica, wyjątkowej kliniki stomatologicznej w Toruniu, w którym praca da Ci wiele komfortu i satysfakcji. Najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny oraz wyjątkowe otoczenie zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i ergonomii pracy. Połączenie tych wartości i Twojego zaangażowania sprawi, że staniesz się częścią niezwykłego zespołu specjalistów w dziedzinie stomatologii.

Gwarantujemy pracę na najwyższej klasy sprzęcie stomatologicznym umożliwiającym kompleksową diagnozę i leczenie pacjentów: nowoczesne unity stomatologiczne; w każdym gabinecie radiowizjografia cyfrowa; pantomograf cyfrowy; tomografia komputerowa; znieczulenie komputerowe; lampa do wybielania; mikrosilnik endodontyczny; mikroskop stomatologiczny; kamery wewnątrzustne; system BeeFill; fizjodyspenser.

Dołącz do nas! 506 151 424, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rypinie zaprasza do współpracy lekarzy rozpoczynających staże podyplomowe oraz specjalizacyjne z chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, pediatrii i ortopedii.


Horizon Clinic w Golubiu-Dobrzyniu nawiąże współpracę z ortodontą. Zapewniamy możliwość wykonania na miejscu zdjęc panoramicznych i cefalometrycznych oraz CBCT. Tel. kontaktowy: 662 183 215, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


PILNIE!!!

Zatrudnimy lekarza rodzinnego, pediatrę lub lekarza po stażu do pracy w POZ w przychodni w Kisielicach (40 km od Grudziądza, 150 km od Torunia). Mieszkanie służbowe! 608 430 319.


Zespół gabinetów stomatologicznych w Toruniu o wysokim standardzie, nawiąże współpracę z lekarzem stomatologiem oraz specjalistą ortodontą. Nowoczesne wyposażenie, możliwość dostosowania dni i godzin pracy, wykwalifikowany personel pomocniczy, przyjazna atmosfera. Zapraszam do współpracy.
Telefon kontaktowy 691 383 202.


invicta logoPraca dla lekarzy ginekologów

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA poszukuje do swojego nowego oddziału w Bydgoszczy LEKARZA GINEKOLOGA ze specjalizacją w zakresie położnictwa i ginekologii, mile widziana także specjalizacja w zakresie endokrynologii.

Oferujemy pełne szkolenie w zakresie stosowanych procedur, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, możliwość odbycia specjalizacji w zakresie endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, pozytywną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi, zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej.

Oczekujemy zainteresowania tematyką dotyczącą leczenia niepłodności, gotowości do szkolenia, docelowej dyspozycyjności na poziomie pełnego etatu, mile widziane zainteresowanie pracą naukową.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego cv na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie podając GINEKOLOG-BYDGOSZCZ, lub prosimy o kontakt telefoniczny z Kierownikiem Działu HR pod nr 609 808 468 lub z Działem HR pod nr 662 017 946.


 

 

 

 

 

Centrum Stomatologiczne Mdent w Grudziądzu podejmie współpracę z lekarzem dentystą. Oferujemy pracę w młodym, ambitnym zespole, na najnowocześniejszym sprzęcie w kompletnie wyposażonych gabinetach (mikroskop, RTG przy unicie, pomieszczenie RTG z tomografią). Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zakupowe dot. sprzętu i materiałów.

Dane kontaktowe:
tel. 667 649 777691 412 337
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mdent.info

   

PRO MEMORIA

 

jakubiak jan

Jan Jakubiak

(1942-2018)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 stycznia 2018 r. zmarł, w wieku 75 lat, Pan Doktor Jan Jakubiak. Specjalista neurologii z Grudziądza. Absolwent rocznika 1966 Akademii Medycznej w Gdańsku.

 

grzesik joniec romualda

Romualda Grzesik-Joniec

(1942-2018)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 22 stycznia 2018 r. zmarła, w wieku 75 lat,  Pani Doktor Romualda Grzesik-Joniec. Lekarz dentysta, chirurg stomatologiczny. Absolwentka rocznika 1969 Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

   

Imprezy  

   

Składki  

   

abonament kancelaria

   

Biblioteka  

Główna Biblioteka Lekarska Oddział w Toruniu

Poniedziałek   10.00-16.00
Wtorek  11.00-19.00
Środa  10.00-16.00
Czwartek  10.00-16.00
Piątek  10.00-16.00

Tel. 56 622 71 93

E-mail: odztor@gbl.waw.pl

   

uppl

   
Submit to Facebook
   
© Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska 2016
0678528
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystko
418
587
1640
3773
10252
20616
678528

Online (15 minutes ago):34

IP:54.144.84.155